Aplikace SUNTENSE

Komplexní smark řešení navržené pro jednoduché ovládání a zároveň velmi poktočilé řízení soukromých i komverčních objektů a veřejného osvětlení.

Jednoduchost

Komfort

Úspora

Softvér

Najdete nás v AppStore i GooglePlay

Aplikace SUNTENSE je dostupná ve verzi pro webový prohlížeč, ideální je spouštět ji v prohlížeči Chrome ale funguje i ve většině ostatních prohlížečů. Naleznete ji na adrese https://app.suntense.com/

Při pořízení systému SUNTENSE jsou generovány přístupové údaje, kde login bude váš email. Další uživatele, kteří budou mít přístup do systému, si už jednoduše přidáváte sami v menu User access.

Prvky systému, respektive svítidla a moduly, jsou děleny v hierarchii:

NETWORK – síť svítidel, která představuje uživatelský celek, objekt

View – networky (sítě svítidel) můžeme dělit na views (pohledy), které mají v aplikaci vlastní grafické rozhraní (definované vždy půdorysem nebo obrázkem objektu), na kterém jsou zobrazovány svítidla.

Room – vyjadřuje celek (dle konkrétní aplikace místnost nebo ulice apod.). Je to souhrn skupin které mají být ovládány v rámci jednoho prostoru. Pohybové senzory vždy fungují součtově na danou místnost.

Group – základní skupina svítidel. Slouží pro hromadné ovládání svítidel. Například pět stejných svítidel, které mají mít jednotnou funkci. Od úrovně skupiny je možné aplikovat uživatelské scény. Příklad je sdružení dvou a více skupin svítidel v rámci místnosti za účelem hromadného řízení ať automatem nebo manuálem

Device/light – svítidlo nebo modul. Elementární ovládání chromatičnosti a jasu.

Hlavní menu najdete v záložce Control center, které je úvodní obrazovkou systému. Je zde grafické zobrazení objektu a list prvků systému. Při kliknutí na ikonku prvku vyskočí menu, kde si můžete nastavovat režimy svítidel, měnit intenzity a chromatičnosti svitu. K dispozici jsou rychlé volby jako FULL LIGHT, DAY LIGHT, EVENING LIGHT, nebo si nastavíte svou oblíbenou chromatičnost a jas světla pomocí funkce světelné scény. U jednotlivých svítidel můžete sledovat jejich příkon a teplotu.

V menu USER statistics vidíte historii spotřeby elektrické energie celého systému.

V menu USER access můžete přidávat a odebírat další uživatele systému.

V menu Settings najdete kompletní nastavení systému. Rozdělíte zde svítidla do objektů, náhledů, místností a skupin. Navolíte si průběhy světla pro celý den, týden, víkend, dovolenou, pomocí funkcí TIMELINE. Navolíte si odezvy hlídání přítomnosti osob v místnosti, tak aby systém svítil, jen když má komu. Povolíte nebo vypnete Astrální funkce – odvození svitu od východu a západu slunce.

Příklad funkcí aplikace SUNTENSE:

SVĚTELNÉ SCÉNY – do paměti aplikace si můžete uložit libovolné scény svícení, v dané místnosti nebo nebo místnostech přednastavíte, které světlo má svítit a jak  – tím si vytvoříte světelnou scénu, nastavení uložíte a pak ho ve správný okamžik aktivujete jedním kliknutím.

 

TIMELINE je nástroj pro automatické nastavení jasu a chromatičnosti světla k pozitivnímu ovlivňování cirkadiálního rytmu.  Je k nalezení v aplikaci SUNTENSE. Obsahuje funkce Sunrise a Sunset, které synchronizují svícení s východem a západem slunce.

TRANSITION je funkce pro chytré interakce pohybových senzorů a svítidel, můžeme zde nastavit postupné tlumení svítidel v závislosti na pohybu času.

KORIDOR je funkce, která dokáže rozsvěcet a vypínat světla v závislosti na pohybu osoby v budově.

Design systému SUNTENSE je inspirován myšlenkou “SAE – smartanythingeverywhere

SUNTENSE - showroom a eshop osvětlením v Brně

Showroom Suntense v Brně je ideálním místem pro všechny, kteří hledají inspiraci a špičkové osvětlení pro své interiéry a exteriéři. V našem showroomu naleznete široký výběr svítidel a osvětlovacích systémů, které splňují nejvyšší standardy designu, funkčnosti a energetické účinnosti. Naše kolekce zahrnuje moderní a stylová svítidla pro všechny typy prostorů.

V našem showroomu vystavujeme širokou škálu světelných produktů od předních světelných značek. Najdete zde inovativní a designově působivá svítidla pro obývací pokoje, kuchyně, ložnice, kanceláře, restaurace a další interiéry. Nabízíme také specializovaná osvětlení pro různé prostorové požadavky, jako jsou exteriéry, výrobní haly, veřejné prostory a další. Naše vystavená svítidla zahrnují moderní závěsná, stropní, stojací, nástěnná a vestavná svítidla, která splňují různé estetické preference a potřeby osvětlení.

V našem showroomu se zaměřujeme na prezentaci nejnovějších trendů a technologií v oblasti osvětlení. Můžete si prohlédnout svítidla s LED technologií, která nabízejí vysoký výkon, energetickou účinnost a dlouhou životnost. Dále prezentujeme svítidla s možností regulace intenzity a barevného spektra, která umožňují vytvořit přizpůsobitelné a atmosférické osvětlení pro různé situace a nálady. Naši odborníci jsou připraveni vám poskytnout detailní informace a poradit vám při výběru svítidel, která nejlépe odpovídají vašim požadavkům a stylu.

Navštivně náš Suntense showroom v Brněnském H-parku a nechte se inspirovat širokou škálou designových a funkčních svítidel. Naše profesionální týmy vám rády pomohou při výběru, poskytnou vám informace o technologiích a trendy v osvětlování a zajistí, aby vaše osvětlení bylo dokonalé.

Rezervujte si 30 min. tel. konzultaci ZDARMA nebo nám pošlete zprávu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3