Jsme SUNTENSE

S více než 14 let zkušeností jsme jedním z nejvýznamnějších dodavatelů inteligentního osvětlení, interiérových svítidel, zahradního osvětlení, průmyslového a veřejného osvětlení v České republice.

Věříme v moderní řešení, které podporuje spokojený a zdravý život, šetří výdaje i životní prostředí. Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme produkty, které rozjasňují životy každého z nás. Dělají naše domovy útulnější, práci efektivnější a zvyšují bezpečnost na komunikacích v městech i obcích.

Jsme hrdí na naši vlastní značku osvětlení SUNTENSE, která splňuje nejvyšší standardy chytrého osvětlení a nadčasového designu. Naší misí je dodávat kvalitní moderní osvětlení dostupné všem. 

Osvětlení, které zvyšuje pohodlí a bezpečí uživatelů a nezanechává negativní dopad na životní prostředí. Daří se nám to již více než 14 let. Základna společnosti SUNTENSE je v největším showroomu se svítidly v Brně – SUNTENSE showroom v brněnském H-Parku na ulici Heršpická.

Našich služeb však využívají zákazníci po celé ČR díky síti našich obchodních zástupců, distributorů a také díky e-shopu. 

SUNTENSE je pokračováním naších značek ESYST a LUXPRIM

01

Světlo, které šetří planetu i peníze.

Ve společnosti SUNTENSE máme několik hodnot, za kterými si stojíme a které se promítají do všech aktivit, které děláme. Díky jejich dodržování jsme se v průběhu let stali jedním z největších dodavatelů osvětlení v České republice. 

13+

Zkušenosti

999+

Produktů

738+

Realizace

500+

Vystavená svítidla

02

Žijte s moderním osvětlením

Zvyšujeme úroveň bezpečí a pohodlí, využíváme moderní technologie, šetříme životní prostředí i rozpočet a k zákazníkům přistupujeme individuálně.