OSVĚTLENÍ DOMÁCNOSTÍ

Naše individuální návrhy osvětlení vezmou v úvahu váš rozpočet a přání, a díky našim partnerům můžeme nabídnout nejnovější svítidla na trhu.

Designová svítidla

Smart software

Úspora energie

hcl-no-lines

Hledáte osvětlení pro svůj domov, byt nebo jednu místnost?

Neztrácejte čas hledáním v obchodech – my vám pomůžeme najít to správné osvětlení. Naše služby jsou přizpůsobeny vašemu interiéru tak, aby váš domov byl krásnější a útulnější. Naše individuální návrhy osvětlení vezmou v úvahu váš rozpočet a přání, a díky našim partnerům můžeme nabídnout nejnovější svítidla na trhu.

Naše portfolia zahrnují širokou škálu svítidel od různých značek, jako jsou Suntense, Luxprim, Zumaline, Redo, Palnas, V-Tac a mnoho dalších. Naše designová světla jsou nadčasová a vždy trendy, což znamená, že můžete být jistí, že váš interiér bude vypadat skvěle i za mnoho let.

Ušetřete až 80 % výdajů za energie.

Při instalaci našich LED svítidel nejen že získáte stylový design, ale také chytré funkce, jako je možnost přizpůsobit odstín světla podle vaší nálady. Řada chytrého osvětlení Dalen dokonce umožňuje ovládání přes aplikaci na vašem mobilním zařízení.

A konečně, díky moderní LED technologii můžete ušetřit až 80 % výdajů za energii. Naše svítidla používají téměř 100 % dodané energie ke svícení díky použití impulsních zdrojů. Takže nejenže vypadají skvěle, ale jsou i energeticky úsporná. Tak proč si to nezkusit? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme proměnit váš interiér!

SUNTENSE - showroom a eshop s osvětlením v Brně

Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise.

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy.

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní.

Rezervujte si 30 min. tel. konzultaci ZDARMA nebo nám pošlete zprávu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3