Osvětlení kancelářských budov

Díky naší dlouholeté zkušenosti dokážeme navrhnout osvětlení, které je přizpůsobené specifickým potřebám a požadavkům každého klienta.

Exkluzivní design

IQ technologie

Vysoká úspora

Dali-430x270

Zlepšete náladu, soustředění a produktivitu zaměstnanců.

V oblasti osvětlení kancelářských budov se soustředíme na poskytování kvalitních řešení, která přináší řadu benefitů. Zaměstnanci ocení příjemné a kvalitní osvětlení, které pomáhá zlepšovat jejich náladu, soustředění a produktivitu. Díky naší dlouholeté zkušenosti dokážeme navrhnout osvětlení, které je přizpůsobené specifickým potřebám a požadavkům každého klienta.

Kvalitní osvětlení v kancelářských prostorách je důležité nejen z hlediska pracovního výkonu, ale také pro zdraví zaměstnanců. Špatné osvětlení může vést k únavě, napětí a dokonce i zrakovým problémům. Naše moderní řešení s využitím LED technologie přináší kvalitní a rovnoměrné osvětlení, které pomáhá minimalizovat tyto problémy.

Automatizace na základě denního světla a pohybu osob.

Díky chytrým systémům osvětlení DALI s automatickou regulací dle denního světla a pohybovými senzory můžeme nabídnout osvětlení, které se přizpůsobí aktuálním podmínkám a potřebám. To znamená, že se světlo automaticky přizpůsobí okolnímu osvětlení a pohybu v místnosti, což zajišťuje vysokou efektivitu a úsporu energie.

Díky použití LED technologie a chytrých systémů osvětlení můžeme zaručit až 80% úsporu energie na provoz osvětlení. To je pro každého klienta výhodné nejen z finančního hlediska, ale také z hlediska udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Kvalitní osvětlení v kancelářských prostorách je tedy výhodné pro všechny – pro zaměstnance, pro majitele budov i pro celou společnost.

SUNTENSE - showroom a eshop s osvětlením v Brně

Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise.

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy.

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní.

Rezervujte schůzku na showroomu, nebo online / tel. konzultaci ZDARMA nebo nám pošlete zprávu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3