Osvětlení obcí a měst

Přejděte na moderní LED technologie a využijte inteligentního časovače v našich systémech veřejného osvětlení, což vám umožní úsporu až 80 % výdajů za energii.

Moderní technologie

SMART řízení

Vysoká úspora

ASTRODIM-430x270

Hledáte veřejné osvětlení pro vaši obec nebo město?

Máme pro vás řešení! Jsme zkušení dodavatelé osvětlení pro veřejné prostranství s mnoha úspěšnými projekty na našem kontě. Naše služby pomohly mnoha obcím a městům po celé České republice, Rakousku a Polsku ušetřit na nákladech a zlepšit kvalitu života obyvatel. Spolupracujeme s místními samosprávami a poskytujeme osvětlení, které šetří životní prostředí a zvyšuje bezpečnost a pohodlí pro všechny.

Přejděte na moderní LED technologie.

Naše vlastní značka osvětlení SUNTENSE splňuje nejvyšší standardy chytrého osvětlení, takže jsme připraveni na budoucnost s chytrými městy (Smart City). Nabízíme kompletní řešení, včetně energetického auditu, projekčních služeb a dotačních možností, takže se nemusíte starat o nic. Dále poskytujeme i záruční a servisní služby pro vaše klidné spaní.

Přejděte na moderní LED technologie a využijte inteligentního časovače v našich systémech veřejného osvětlení, což vám umožní úsporu až 80 % výdajů za energii. Díky našemu osvětlení budou vaše ulice a náměstí osvětlené jasně a bezpečně pro obyvatele a návštěvníky, a zároveň šetříte náklady a přírodu. Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s plánováním a realizací vašeho osvětlení pro veřejné prostranství.

SUNTENSE - showroom a eshop s osvětlením v Brně

Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise.

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy.

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní.

Rezervujte si schůzku na showroomu, telefonát nebo online konzultaci ZDARMA, pošlete nám zprávu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3