Osvětlení průmyslových areálů

SUNTENSE se specializuje na osvětlení průmyslových hal, továren a závodů, které díky moderní technologii nabízí více než jen klasické vypínání světel.

Dlouhá životnost

IQ technologie

Vysoká úspora

Dali-430x270

Efektivní provoz a bezpečnost zaměstnanců.

Osvětlení průmyslových areálů je důležitou součástí efektivního provozu a bezpečnosti zaměstnanců. SUNTENSE se specializuje na osvětlení průmyslových hal, továren a závodů, které díky moderní technologii nabízí více než jen klasické vypínání světel. Systémy řízení osvětlení prostřednictvím systému DALI nebo mobilní aplikace jsou výhodou pro snadnou a efektivní údržbu a řízení osvětlení. Osvětlení vyrobené SUNTENSE zajišťuje nejen lepší pracovní podmínky, ale i úsporu energie a snížení nákladů na provoz.

SUNTENSE dbá na kvalitu a spolupracuje pouze s ověřenými dodavateli komponent,

jako jsou OSRAM, Philips, Tridonic, Nichia nebo Mean-Well. Tento přístup k výrobě zajišťuje vysokou kvalitu produktů a spolehlivost provozu. Díky využití LED technologie lze s průmyslovým osvětlením dosáhnout až 80% úsporu energie oproti konvenčním zdrojům, které přeměňují většinu energie na teplo. Tento faktor je zásadní pro zákazníky, kteří chtějí snížit své náklady na energii a zároveň investovat do moderního a udržitelného osvětlení.

Pro zákazníky, kteří se stávají strategickými partnery SUNTENSE, jsou k dispozici individuální cenové politiky, které jsou přizpůsobeny jejich potřebám. Díky tomuto přístupu mohou zákazníci získat skvělé ceny a zároveň kvalitní produkty, které vyhovují jejich požadavkům na efektivní a udržitelné průmyslové osvětlení.

Online obchod so Showromo v Brne

Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise.

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy.

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní.

Rezervujte si 30 min. tel. konzultaci ZDARMA nebo nám pošlete zprávu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3