Osvětlení restaurací

Designová svítidla, dokonale doplní a pozvednou interiér vaší restaurace.

Exkluzivní design

IQ technologie

Vysoká úspora

Dali-430x270

Nabídněte zákazníkům skvělý zážitek a atmosféru.

Pokud provozujete restauraci, bar, hospodu nebo klub, kde se schází lidé za různými příležitostmi, chcete jim nabídnout co nejlepší zážitek a příjemnou atmosféru. Proto byste měli brát v úvahu také správné osvětlení. Naše společnost má již několik let zkušeností s realizací osvětlení do podniků tohoto druhu. Navrhneme a zrealizujeme pro vás osvětlení tak, aby perfektně ladilo s interiérem a zároveň podporovalo pohodu a produktivitu v prostoru.

Jedním z hlavních benefitů našeho osvětlení je jeho schopnost vytvořit příjemnou atmosféru pro vaše zákazníky i zaměstnance. Kvalitně navržené osvětlení dokáže navodit správnou atmosféru pro jakoukoliv příležitost, ať už se jedná o romantickou večeři, rodinnou oslavu nebo pracovní oběd. Vaši zákazníci budou mít příjemný zážitek a vaši zaměstnanci budou pracovat v prostředí, které jim bude připadat příjemné a uvolněné.

Pozvednou interiér vaší restaurace.

Kromě toho nabízíme designová svítidla, která dokonale doplní a pozvednou interiér vaší restaurace. Stylový design svítidel přitáhne pozornost a vytvoří příjemnou atmosféru, která zůstane v paměti vašich zákazníků.

Další výhodou našeho osvětlení je jeho úspornost. Díky využití LED technologie můžete ušetřit až 80 % energie, což se vám projeví v nižších nákladech na energie a snížených nákladech na údržbu osvětlení. S využitím chytrých technologií můžete svítidla ovládat pohodlně a efektivně, což vám umožní věnovat více času svým zákazníkům a zlepšit tak jejich zážitek ze stravování. Zvolte osvětlení od naší společnosti a přidejte kvalitní design a příjemnou atmosféru do vaší restaurace, baru, hospody nebo klubu.

Rezervujte si tel. konzultaci nebo osobní schůzku se specialistou v našem Showroomu.

Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise.

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy.

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní.

Rezervujte si tel. konzultaci nebo osobní schůzku se specialistou v našem Showroomu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3