Osvětlení škol a univerzit

Zvýšit efektivitu učení, soustředění i komfort studentů a pedagogů díky kvalitnímu osvětlení.

Nadčasový design

IQ technologie

Vysoká úspora

Dali-430x270

Vyšší komfort pro žáky i pedagogy.

Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha školami a univerzitami, a proto dobře víme, jak důležité je mít kvalitní a moderní osvětlení pro prostředí, kde se vzdělává. V našem portfoliu najdete mnoho úspěšných projektů, které jsme realizovali s ohledem na individuální požadavky našich klientů.

Naše osvětlení zaručuje vyšší komfort pro žáky i pedagogy. Kvalitní a rovnoměrné světlo má pozitivní vliv na soustředění a celkovou náladu v učebnách. Navíc, díky moderní LED technologii, se naše svítidla vyznačují vysokou životností a spolehlivostí.

Budte připraven pro Smart city.

Systémy veřejného osvětlení SUNTENSE jsou připraveny pro zapojení do systému chytrých měst Smart city. Můžeme také navrhnout a zrealizovat osvětlení s ohledem na úsporu energie a využití chytrých technologií, což vede k až 80% úspoře výdajů za energii.

Investice do kvalitního osvětlení škol a univerzit se vyplatí. Moderní LED technologie umožňuje efektivní využití energie a poskytuje lepší podmínky pro vzdělávání a učení. Věříme, že naše zkušenosti a odbornost jsou tím správným řešením pro vaši instituci.

SUNTENSE - showroom a eshop s osvětlením v Brně

Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise.

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy.

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní.

Rezervujte si tel. konzultaci nebo osobní schůzku se specialistou v našem Showroomu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3