Osvětlení společenských prostor

Osvětlení je klíčovým faktorem pro vytvoření příjemné atmosféry, která podporuje aktivitu a zvyšuje výkon všech účastníků.

Exkluzivní design

IQ technologie

Vysoká úspora

Dali-430x270

Osvětlení je klíčovým faktorem pro vytvoření příjemné atmosféry.

Nabízíme profesionální řešení pro osvětlení vašich společenských prostor. Osvětlení je klíčovým faktorem pro vytvoření příjemné atmosféry, která podporuje aktivitu a zvyšuje výkon všech účastníků. S našimi chytrými osvětlenímí systémy můžete ovládat osvětlení pomocí senzorů pohybu a regulaci světla podle denní doby, což zajišťuje snadné a efektivní řízení vašeho osvětlení.

Důležitým faktorem je také úspora energie, kterou nabízíme díky použití moderních LED svítidel a chytrého řízení osvětlení. Díky naší technologii můžete snížit výdaje za energii až o 80 %, což přináší značné úspory do vašeho podnikání. Kromě toho můžete využít svůj čas a zdroje na věci, které jsou pro vaše podnikání důležitější.

Osvětlení dokáže výrazně zlepšit vaše prostory a zvyšovat kvalitu života.

Nabízíme také možnost osvětlení na míru. Pro naše zákazníky připravujeme individuální návrhy a realizace, aby bylo osvětlení přizpůsobeno vašim potřebám a požadavkům. Správně navržené a instalované osvětlení dokáže výrazně zlepšit vaše prostory a zvyšovat kvalitu života vašich zákazníků i zaměstnanců.

Zajímá-li vás naše nabídka osvětlení pro vaše společenské prostory, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem nejlepšího řešení pro vaše podnikání.

SUNTENSE - showroom a eshop s osvětlením v Brně

Suntense je světlo, které dokáže samo nastavovat jas a chromatičnost pomocí senzorů a příkazů uživatele. Obsahuje chytré ovladače, mobilní aplikace, všechny druhy IoT technologií, nadčasový design svítidel a jedinečné funkce jako sunset/sunrise.

Systém jsme vymysleli v Evropě, kde ho také vyrábíme. Naši designeři navrhovali svítidlo s ohledem na evropského zákazníka tak, aby svítidla měla čistý, nadčasový design a perfektně zapadala do jakéhokoliv interiéru. Chtěli jsme potěšit i ty nejnáročnější zákazníky, proto jsme nedělali žádné kompromisy.

Prvotřídní kvalita všech použitých materiálů se projevuje velmi dlouhou životností svítidel. Ty navíc splňují všechny evropské normy a drží spoustu certifikátů. Na všechny tyto kvality jsme velmi pyšní.

Rezervujte si tel. konzultaci, schůzku na showroomu, nebo nám pošlete zprávu.

Říjen 2023
Po
Út
St
Čt
25
26
27
28
29
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
31
1
2
3